logo-257x75-blauw

ApneuMagazine zoekt schrijftalent

Geplaatst op 21-09-2021  -  Categorie: ApneuBulletin  -  Auteur: Ton op de Weegh

ApneuMagazine zoekt schrijftalent

 

20210921-schrijven-journalistWe zijn vooral op zoek naar mensen die regelmatig interviews en informatieve artikelen willen schrijven. Daarbij helpen we u steeds goed op weg met een duidelijke briefing en coaching. Ook kunt u in overleg een eendaagse cursus volgen om u verder te bekwamen in bijvoorbeeld journalistiek schrijven of in interviewtechnieken.

Reis- en andere onkosten krijgt u vergoed.

Lijkt dit u wat? Heeft u nog vragen? Stuur dan een mail naar redactiesecretaris@apneuvereniging.nl met uw naam en telefoonnummer. Wij nemen contact met u op om vrijblijvend over de mogelijkheden te praten.

Kent u iemand in uw omgeving die hierin geïnteresseerd zou kunnen zijn? Geef deze oproep gerust door. Apneu hebben of lid zijn van de ApneuVereniging is niet vereist om te reageren.